Драги наш брате
ВУЧЕ
Прошла је година без тебе, а ипак нема дана да не помислимо на тебе. Недостајеш нам у сваком осмијеху, у свакој успомени и у свим тренуцима које смо требали заједно дочекати. Да можемо написати причу о нама, била би испуњена смијехом, несташлуцима, подршком и љубављу коју само брат може дати. Хиљаде ријечи не би биле довољне да опишу колико нам недостајеш и колико си оставио траг у нашем животу. Иако те не можемо видјети, осјећамо те у сваком кораку. Вјерујемо да нас чуваш, да си увијек ту негдје близу и да шаљеш снагу када је најпотребнија. Вријеме пролази, али љубав не пролази. У срцу носиом све наше успомене и захвалност што смо имале тебе за брата. Заувијек ћеш бити наш понос, снага и дио нас. Недостајеш нам сваког дана од када си отишао. Почивај у миру, брате. Волимо те заувијек.
Твоје сестре СУЗАНА и ЗОРАНА
