Последњи поздрав нашем

VLADU

ВЛАДУ

Анђели не живе заувијек на земљи. Дођу да нас науче доброти, љубави и чистоти срца, а онда се врате небу. Такав си био ти, наш Владане. Нека те Господ чува у Царству небеском.


Стриц БРАНКО, сестре од стрица МАЈА и НАДА