Последње збогом нашем драгом
Вељу
Тешко је прихватити да више нећеш доћи, да нећемо чути твој глас, осмијех и шалу која је увијек уносила радост међу нас. Твој одлазак оставиће велику празнину и бол коју је немогуће описати ријечима! Памтићемо твоју доброту, искреност, племенитост и сваки тренутак проведен с тобом. Недостајаћеш нам сваког дана, али ћеш заувијек живјети у нашим срцима и успоменама. Почивај у миру и нека твоја племенита душа одмара међу анђелима!
Милена-Мица са дјецом
