Последње збогом нашем драгом

Velju

Вељу

Тешко је прихватити да више нећеш доћи, да нећемо чути твој глас, осмијех и шалу која је увијек уносила радост међу нас. Твој одлазак оставиће велику празнину и бол коју је немогуће описати ријечима! Памтићемо твоју доброту, искреност, племенитост и сваки тренутак проведен с тобом. Недостајаћеш нам сваког дана, али ћеш заувијек живјети у нашим срцима и успоменама. Почивај у миру и нека твоја племенита душа одмара међу анђелима!


Милена-Мица са д‌јецом