Последњи поздрав
Василију Мишуровићу
Васке, прерано си отишао, остављајући велику тугу у срцима свих који су те познавали. Наша улица биће празна и тиха без тебе, али у њој ће заувијек одзвањати смијех и радост безбрижних дана које смо дијелили. Заувијек ћеш живјети у нашим сјећањима. Почивај у миру. Искрено саучешће породици. Нека вам успомене на драгог Василија буду снага у овим тешким тренуцима.
ВЛАДИМИР, ДАНИЈЕЛА, ИВАН и ИРИНА ПАВИЋЕВИЋ
