Последњи поздрав драгом сестрићу
ВАСИЛИЈУ МИШУРОВИЋУ
Васке, отишао си прерано а са тобом је отишао и дио нашег срца. Мисли нам се непрестано враћају на наш последњи разговор и на он што си прижељкивао, нисмо ни слутили да ће те ријечи постати успомена коју ћемо заувијек носити у срцу. Остају успомене које вријеме не може избрисати и љубави коју ни смрт не може угасити. Заувијек ћеш бити дио мене, мој понос, моја вјечна туга. Почивај у миру, драги наш Васке.
Тетка АЊА, тетак ДАНИЛО, сестре МАТЕА и МАРТИНА МУГОША
