Вољеном сестрићу
ВАСИЛИЈУ МИШУРОВИЋУ
Вале мој, Срце нам плаче јер те нема. Оставио си неутјешну мајку вило моја. Иди у загрљај Богу да нам ниси сам Вале. Прерано нам оде али никад нећеш бити заборављен. Нека те Господ прими у своје царство гдје нема туге и бола него живот бесконачни.
Тетка ЈОВАНА, тетак САВА, браћа НИКША, МЛАЂАН, сестре ДУЊА и ЈАЊА БАТИЗИЋ
