Последњи поздрав нашем вољеном унуку

VASILIJE Simov MIŠUROVIĆ

ВАСИЛИЈЕ Симов МИШУРОВИЋ

Срце наше не може прихватити да те више нема. Отишао си прерано а са тобом је отишао дио наших живота, наших снова и наше радости. Био си наше највеће благо, понос и срећа. Твој осмијех је уљепшавао наше дане а твоја доброта гријала наша срца. Остају нам успомене које ћемо чувати док дишемо и љубав коју ни вријеме ни смрт не могу угасити. Нека те анђели чувају тамо гдје сада почиваш а нама нека остане снага да живимо са тугом и чежњом за тобом, узданице ђедова и бабина.


Ђед ПЕДО и баба САЊА