VALE

ВАЛЕ

Ко зна шта би постао да си дуже остао, како се само поносимо с тобом. Увијек си негдје журио, зашто си пожурио? Нисмо стигли да ти кажемо збогом. Боже наш, чуј нас, најбољи ти долази!!! Нека ти је вјечно царство небеско. Нека те Бог чува брате наш, никад прежаљени. Почивај у миру.


Твоји ПРИЈАТЕЉИ, БРАЋА и ДРУГОВИ из ДАХНЕ