ВАЛЕ
Љепото, радости прва мајкина и татина, сунце браћино, поносу наш... Да ли постоји ријеч која може описати бол нашу. Никад!!! Дико наша, чуваће те мајка, тата, срећо наша. Док ми дишемо, живјећеш и ти!!! Непреболу наш!!! Овим путем желимо да изразимо захвалност Регионалном ронилачком центру Бијела. Ватрогасцима Подгорице. Ватрогасцима и рониоцима из Никшића. Јединици МУП ПТЈ, јединици ПСИ за потрагу и спасавање Црна Гора и свим учесницима на несебичној подршци и потрази. Неизмјерно им ХВАЛА!!!
Мајка ИВАНА, отац СИМО, браћа МИЛИЈА и МАКСИМ
