Вољеном оцу и ђеду

VLADISLAV - VLADO TOMIĆ

ВЛАДИСЛАВ - ВЛАДО ТОМИЋ

Прође година, али бол и туга не пролазе. Оставио си празнину коју нико не може попунити и са којом се тешко носимо. Живот је био много лакши и љепши док си био са нама. Недостајеш, за све што долази. Волимо те, највише!


Ћерка ЉИЉАНА и унуке АЛЕКСАНДРА и ИВАНА