Прошле су двије године
СТАНИСЛАВА НИКОЛИЋ
С љубављу и поштовањем чувамо најљепше успомене на све дане и године проведене са тобом. Још једном, хвала ти на свему!
Твоји: ДАДО, ЦЕЦА, НИНА и НОВАК
Прошле су двије године
С љубављу и поштовањем чувамо најљепше успомене на све дане и године проведене са тобом. Још једном, хвала ти на свему!
Твоји: ДАДО, ЦЕЦА, НИНА и НОВАК