Двије су године, мајко
СТАНИСЛАВА НИКОЛИЋ
Још памтим своје дјетињство рано безбрижне дане препуне среће. Давно сам за њима престала да жалим али тебе срце прежалити неће. Дала бих и ово мало живота што ће ми проћи у чежњи за тобом. Дала бих и ово мало живота бар на тренутак да сам са тобом.
Твоја СВЕТЛАНА
