Двије су године, мајко

STANISLAVA NIKOLIĆ

СТАНИСЛАВА НИКОЛИЋ

Још памтим своје дјетињство рано безбрижне дане препуне среће. Давно сам за њима престала да жалим али тебе срце прежалити неће. Дала бих и ово мало живота што ће ми проћи у чежњи за тобом. Дала бих и ово мало живота бар на тренутак да сам са тобом.


Твоја СВЕТЛАНА