SINE moj

СИНЕ мој

Далеко тамо негдје... Далеко на вјетру гори још моја свијећа!!! Тамо ми остаде дика моја за којом ће срце довијека да болује и јеца!!! Поносан на тебе до краја.


Васке воли те ТАТА!