СИНЕ мој
Далеко тамо негдје... Далеко на вјетру гори још моја свијећа!!! Тамо ми остаде дика моја за којом ће срце довијека да болује и јеца!!! Поносан на тебе до краја.
Васке воли те ТАТА!
Далеко тамо негдје... Далеко на вјетру гори још моја свијећа!!! Тамо ми остаде дика моја за којом ће срце довијека да болује и јеца!!! Поносан на тебе до краја.
Васке воли те ТАТА!