Последњи поздрав драгом оцу
РАДОЈУ ВЛАХОВИЋУ
"Ђеде" мој,шта написати а описати бол коју си оставио својим одласком. Остаде нам толико тога незавршеног,недоговореног и што највише боли неизреченог мој добри "ђеде". Научи ме свему осим како кад до овог дође ,да гледам слику и чекам одговор? Одговора нема али успомене и сјећања на претек тога ми дужан не оста ни за два живота. Чувамо те од заборава. Почивај у миру.
Твој Жарко
