Драгој
РАДМИЛИ ПАВИЋЕВИЋ
Бакице моја, прошло је 40 дана, али за мене ниси отишла. Још те тражим у сваком дану и свакој тишини. Са тобом је било лакше, а без тебе ништа више није исто.
Унука НИНА
Драгој
Бакице моја, прошло је 40 дана, али за мене ниси отишла. Још те тражим у сваком дану и свакој тишини. Са тобом је било лакше, а без тебе ништа више није исто.
Унука НИНА