Драга бако
РАДМИЛА
Четрдесет дана је откако си отишла, а нама се чини да вријеме стоји. Твој благи глас, топлина и племенитост и даље живе у нама. Тешко је прихватити да нијесмо више заједно и сваки дан нас подсјећа колико је дубок траг који си оставила у нашим срцима. Сјећамо те се са тугом, али и са огромном захвалношћу што смо те имали у животу.
Унука МИЛИЦА са породицом
