Двије године су од када нас је напустила наша вољена мајка
МИЛЕВА КАЖИЋ
рођена Поповић
Драга мајко! Осјећамо велику празнину, недостаје нам твоја топлина, брижност, твој лијепи осмијех. Увијек ћеш бити у нашим милсима и чуваћемо те од заборава.
Твоје кћерке БРАНКА и НАДА
