Три године су од смрти нашег вољеног и никад прежаљеног

MILANKA  MILOJICE KUVELJIĆA

МИЛАНКА МИЛОЈИЦЕ КУВЕЉИЋА

И године што су прошле, а и оне што ће проћи љубав твоју и доброту умањити неће моћи.Вријеме пролази бол не брише успомене проведене са тобом, навиру све више. Ти си нама понос био, љубав, пажњу и савјете оставио.


Твоји ЈОКСИМ, НАДА, КРСТО, ТАМАРА и ВУКАН КУВЕЉИЋ