Три године су од смрти нашег вољеног и никад прежаљеног
МИЛАНКА Милојице КУВЕЉИЋ
И године што су прошле, а и оне што ће проћи љубав твоју и доброту умањити неће моћи. Вријеме пролази, бол не брише успомене проведене са тобом, навиру све више. Ти си нама понос био, љубав, пажњу и савјете оставио.
Твоји ЈОКСИМ, НАДА, КРСТО, ТАМАРА и ВУКАН КУВЕЉИЋ
