Навршава се 40 дана од када није са нама наша мајка

LJILJA KADIĆ

ЉИЉА КАДИЋ

МАЈКО! Када ми је тешко и душа ме боли, гледам у небо јер тамо је неко кога волим, и ко ме воли. Кажу да људи умиру тек онда када буду заборављени, а ти никада заборављена бити нећеш.


С поносом те у срцу носи, твој син ЖЕЉКО КАДИЋ