Навршава се 40 дана од када није са нама наша мајка
ЉИЉА КАДИЋ
МАЈКО! Када ми је тешко и душа ме боли, гледам у небо јер тамо је неко кога волим, и ко ме воли. Кажу да људи умиру тек онда када буду заборављени, а ти никада заборављена бити нећеш.
С поносом те у срцу носи, твој син ЖЕЉКО КАДИЋ
