Навршавају се три године како није са нама наш вољени супруг и отац
МИЛАНКО КУВЕЉИЋ
Отишао си тихо, али ћеш вјечно живјети у нама кроз најљепше успомене које подсјећају на дане проведене заједно. Тиха су сва она мјеста гдје си боравио, посебно у твом Павином Пољу, јер тебе нема да га обасјаш својим присуством, снагом, љубављу и шалом како си само ти знао. Нека ти је лака вранешка земља, по којој си гордо и поносно корачао, а крст са Моликве нека вјечно сија и обасјава ти вољени завичај.
ТВОЈИ НАЈМИЛИЈИ
