Мој драги

KIKI

КИКИ

Година дана је прошла, а мени се и даље чини да ћеш сваког тренутка назвати или се појавити са својим осмијехом. Неке празнине вријеме не може испунити. Недостајеш више него што ријечи могу описати. Чувам те у мислима, молитвама и срцу, гдје ћеш увијек имати своје мјесто. Почивај у миру и нека те анђели чувају. Заувијек у нашим срцима.


Твој стриц МАРКО са породицом