Драга моја тетка

KATA  VUČETIĆ

КАТА ВУЧЕТИЋ

Са великом тугом опраштам се од тебе. Била си особа великог срца, пуна доброте, разумијевања и пажнје за све око себе. Твоја топлина и љубав према породици оставиће неизбрисив траг у нашим животима.Памтићемо те по лијепим тренуцима које смо дјелили, по мудрим ријечима и доброти коју си несебично пружала. Хвала ти за сву пажњу подршку и успомене које ћу носити са собом у срцу. Нека ти је вјечна слава и хвала за све. Почивај у миру.


Твоја сестричина НАТАША