Драга моја Тетка
КАТА ВУЧЕТИЋ
Данас се опрастам од тебе теског срца.Сувисно је реци било ста.Овај свијет је остао без добре дусе.Отисла си тихо и мирно. Памтицу твоју повласценост и поцасеност. У мом срцу остаце трајан и дубок осјецај губитка и ненадокнадиве празнине. Твој осмјех заборавити нецу. Теско ми је поздравити се са тобом на овај нацин ,јер си требала јос тога да урадис.Тетка била си посебна ,знала си ста да ми казес,била си комад мога срца ,моја друга мајка ,знала си када ми се смије и када плаце ,третирала си ме као свога сина ,била си тетка која не познаје границе ,била си тетка која је осјецала моје границе ,моју топлину дома ,ма где год се налазио ,вољела си ме као своје дијете...Имао сам те као Тетку која ме вољела као свог сина.. Моја тетка почивај у миру нека те анђели чувају.
Твој сесстрић НИКОЛА ГАГОВИЋ
