ГАРО БУЛАТОВИЋ
Двије године без тебе тата... Вријеме пролази, али туга остаје иста као и првог дана. Вријеме које је прошло није излијечило бол , само ме је научило да је носим у тишини. Волим те тата.
Твоја кћерка БОЈАНА са породицом
Двије године без тебе тата... Вријеме пролази, али туга остаје иста као и првог дана. Вријеме које је прошло није излијечило бол , само ме је научило да је носим у тишини. Волим те тата.
Твоја кћерка БОЈАНА са породицом