Навршава се шест мјесеци откако нас је напустио наш вољени

DRAGO – BATO DAKIĆ

ДРАГО – БАТО ДАКИЋ

Вријеме пролази али твој лик, доброта и љубав остају заувијек у нашим срцима. Недостајеш нам сваког дана, у сваком тренутку и нема ријечи које могу описати празнину коју је твој одлазак оставио. С поносом и љубављу чувамо успомену на тебе. Захвални за све што си био и што си нам пружио. Твоја снага, мудрост и добро срце наставља да живи кроз нас. Почивај у миру!


Твоји ЗОРИЦА, РАДОЈЕ, ТИЈАНА и ЛАЗАР