Навршава се шест мјесеци откако нас је напустио наш вољени
ДРАГО – БАТО ДАКИЋ
Вријеме пролази али твој лик, доброта и љубав остају заувијек у нашим срцима. Недостајеш нам сваког дана, у сваком тренутку и нема ријечи које могу описати празнину коју је твој одлазак оставио. С поносом и љубављу чувамо успомену на тебе. Захвални за све што си био и што си нам пружио. Твоја снага, мудрост и добро срце наставља да живи кроз нас. Почивај у миру!
Твоји ЗОРИЦА, РАДОЈЕ, ТИЈАНА и ЛАЗАР
