Пола године је од смрти

DRAGA – BATA DAKIĆA

ДРАГА – БАТА ДАКИЋА

Кажу да вријеме ублажи бол, али мени само наноси још већу. Отишао си и са собом однио дио мог срца. Остала је само љубав која никада неће престати и туга која никада неће проћи. Хвала ти за сву љубав, сваки загрљај и сваку жртву коју си поднио за мене. Док дишем, носићу те у свом срцу. Вјечно ћеш бити моја највећа љубав и мој највећи понос. С љубављу која не пролази,


Кћерка ДАНИЈЕЛА, зет МИЛАН и унучад ЈОВАНА, ДАМЈАН и ПЕТАР РАКЧЕВИЋ