Пола године од смрти
ДРАГА - БАТА ДАКИЋА
Ђеде, пола године без тебе, а боли као првог дана. Дани пролазе, туга не... Био си мој ослонац, моја снага и човјек којег волим највише на свијету од када знам за себе. Ђеде, помињем те са поносом и у срцу носим заувијек.
Твој КОКОТ
