40 је дана од кад није са нама драга мајка, свекрва, бака и прабака
ЦМИЉАНА-ЉИЉА КАДИЋ
Не постоји дан да не помислимо на тебе и да не осјетимо колико нам недостајеш. Недостаје нам твој глас, твој осмијех и топлина дома који си стварала. Заувијек си у нашим мислима и срцима.
Твоји ВЛАДО и ЗДЕНКА са породицом
