Четрдесет дана пролази без тебе мама
БРАНКА ПЕШУКИЋ
Недостајеш нам све више! И даље очекујемо твој позив. Дјеца питају да ли их видиш и чујеш, а ми остајемо нијеме са ријеком суза. Не умијемо да живимо без тебе, срце нам је препуно туге. Волимо те и чувамо од заборава! У недјељу, 28. јуна у 9 часова посјетићемо твоју вјчену кућу у кругу уже породице.
Твоје СЛАЂА и БЕБА – РАДМИЛА са породицама
