Девет година од кад нијеси са нама
БОРКО ВУКЧЕВИЋ
Ни тад, ни сад, ни никада, на крај нијесам пристала ја. Кроз Дарију и Атину још те гледам, у њиховом осмјеху и очима налазим тебе. Много фалиш и недостајеш.
Твоје: МАРИЈА, ДАРИЈА и АТИНА
Девет година од кад нијеси са нама
Ни тад, ни сад, ни никада, на крај нијесам пристала ја. Кроз Дарију и Атину још те гледам, у њиховом осмјеху и очима налазим тебе. Много фалиш и недостајеш.
Твоје: МАРИЈА, ДАРИЈА и АТИНА