Пола године без нашег

Bokija

Бокија

Већ пола године од кад те нема... И даље памтимо твој осмијех,шале и начин на који си знао уљепшати дан и кад није био баш тако лијеп. Боки, недостајеш нам и недостајаћеш заувијек...


Миљана и Милош Шипчић