Пола године без тебе

Boki moj

Боки мој

Пола године а туга не постаје блажа само зато што се датум мијења или сат откуцава, само ја постајем снажнија јер ме све подсјећа на љубав коју смо имали. Док год живим, живјеће и најљепше сјећање на тебе, твој осмјех, твој загрљај и љубав коју си нам свима пружао. Воли те заувијек


твоја Дејана