Драги наш
БОЈАНЕ
Прошло је пола године од кад је тешко пронаћи ријечи за бол коју осјећамо због твог прераног одласка. Отишао си тихо, остављајући за собом тугу, невјерицу и празнину у срцима свих који су те вољели. Памтићемо твој ведри дух, осмијех који је уносио радост и доброту којом си дотицао свакога око себе. Нијеси дочекао све дане који су били пред тобом, али си у кратком времену оставио траг који никада неће изблиједјети. Заувијек ћеш бити дио наших живота, наших сјећања и наших молитви. Почивај у миру, вољени наш Боки. Нека те анђели чувају до поновног сусрета.
Тетак Мишко, тетка Мирјана, браћа Дарко и Дадо Зековић
