Драги

BIKI

БИКИ

анђеле наш, сјутра је пола године откако си отишао, а нама се чини као вјечност. Сваки дан без тебе је нова борба, свака ноћ нова туга. Нема тренутка да не пожелимо да се појавиш, да чујемо твој глас и видимо твој осмијех. Остала је само бол, неизрецива празнина и бескрајна чежња. Тешко је живјети без тебе, а још теже прихватити да те више никада нећемо загрлити. Заувијек нам недостајеш!


Баба ЈЕЛИСАВКА и тетка СЛАВИЦА