Четири године од прераног одласка мога брата
БАТА
Једини мој, твој глас и осмијех одзвањају, мисао о теби је непрекидна. Бол је неизмјерна! Надам се да си негдје горе нашао свој мир, да нас чуваш, посматраш, да си поносан на све, а посебно на твоју малу Лулу. Волим те заувијек, поносу мој и вјечна рано моја!
Твоји: СЕЈА, ДЕКАРА, ФИЋКО, СОЏА и ЛУЛА
