Четири године од прераног одласка нашег јединог сина
БАТА
Дани, године пролазе али ниједан није прошао без помисли на тебе, сине. Вријеме нас је научило да живимо са тугом али и то да твоје успомене чувамо као најдрагоцјенији дар. Недостајеш нам превише, али живиш у нашим срцима, мислима, у свему добром што радимо. Док живимо живјеће и успомене на тебе, поносу наш!
Твоји: отац МИЈО и мајка ЉУБИЦА
