Четири године од прераног одласка нашег јединог сина

BATA

БАТА

Дани, године пролазе али ниједан није прошао без помисли на тебе, сине. Вријеме нас је научило да живимо са тугом али и то да твоје успомене чувамо као најдрагоцјенији дар. Недостајеш нам превише, али живиш у нашим срцима, мислима, у свему добром што радимо. Док живимо живјеће и успомене на тебе, поносу наш!


Твоји: отац МИЈО и мајка ЉУБИЦА